SAY Klinik Danışmanlık | Tanışalım
Tanışalım
122
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-122,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Serpil Aydın - Say Danışmanlık Hizmetleri

Farklı Olun, Farklı Düşünün…

1978 yılında Kayseri de doğdum. 1996 yılı itibariyle  sektörün her kademesinde ve her alanda sürdürdüğüm kariyer yolculuğumu,
2023 yılında, SAY Danışmanlığı  kurmak için sonlandırdım.

Yurtiçi ve yurtdışında, farklı branşlarda; bir çok hastanenin, inşaatından açılışına kadar olan sürecini yönetme şansına sahip oldum ve eşsiz deneyimler biriktirdim.

Genel Hastane, Diş Sağlığı, Göz Hastalıkları, Medikal Estetik, Saç Ekimi branşlarında ve Sağlık Turizmi alanında Acıbadem, LİV Hospital, Medline, Elva Hospital(Bakü), Dobromed Hospital (Bakü), Dünyagöz Bakü Hastanesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Swissmed Group gibi kuruluşlarda 26 yıl aktif olarak üst düzey yönetici olarak  çalıştım.

Sağlık Turizmi yönetmeliğinin oluşum aşamasında Sağlık Bakanlığı Çalıştayları da dahil olmak üzere DEİK, TÜSİAD’ın çalışmalarında İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Doç .Dr. Mustafa Aydın’ı temsilen yer aldım. 2019-2023 yılları arasında sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren Swissmed Diş Kliniğinde Genel Müdür olarak görev yaparak, 4 ünit ile başlayan, yolculuğu 7 katlı bir tesis içinde diş, saç, medikal estetik, sanat, spor ve cafe hizmetlerinin de yer aldığı bütünsel sağlık hizmeti veren Swissmed Group olarak değişimindeki operasyon süreçlerinin liderliğini başarıyla yürüttüm.

İş hayatım boyunca bir misyonum da;  gelecek vaad eden, işini severek yapan ve bir yerlere gelmek isteyen genç arkadaşlarımın kariyerlerinde iz bıraktı. Bir liderin en önemli görevlerinden birinin bilgiyi paylaşmak, öğretmek ve iyi bir mentor olması gerektiğine inandım. Geriye dönüp baktığımda 26 yılın yorgunluğunu hafifleten ve içimdeki huzurun sebebi elinden tutmaya gayret gösterdiğim arkadaşlarımın yürüdükleri yolu gururla izlemek oldu.

SAY Danışmanlığın amacı, işinizi büyütürken, sizinle rafine edilmiş bilgiyi paylaşmak, var olan veya doğabilecek soruları denenmiş yöntemlerle çözmek, farklı olan, farklı düşünen bir işletme haline gelmenizi sağlamak ve kalite standartlarınızı yükseltmektir.

Tanışmak Dileğiyle…