SAY Klinik Danışmanlık | Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
2
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Hizmetlerimiz

360° KLİNİK DANIŞMANLIK


Kliniğinizi veya personelinizi yönetirken ihtiyaç duyduğunuz her alanda çözüm ve gelişim odaklı rehberlik veriyoruz. Doğru bakış açısı ile kurum kültürünün oluşturulması, kültürün benimsenmesi ve çalışan aidiyetinin arttırılması için sizlere yol gösteriyor, insan gücü kullanımınızı uzun süre sizinle çalışan yol arkadaşlarıyla kurum hafızasını korumanızı hedefliyoruz. Hayallerinize giden yolu sizin yerinize planlıyor ve hayata geçirilmesinde tüm bilgi ve birikimimizle yanınızda oluyoruz.

Birebir yönetici eğitimleri ve mentorlük vererek işinizi teslim ettiğiniz yöneticilerinizin gelişmesine ve profesyonelliklerinin arttırılmasında rehberlik ediyoruz.

Tüm birimlerin ilişkilerini ve görev alanlarını düzenliyoruz.

Hasta memnuniyetini arttıracak stratejik öneriler ile referans hasta sayısının artmasını sağlayacak yok haritaları çiziyoruz.

360° Klinik Danışmanlık
Sağlık Turizmi Süreç Planlama

SAĞLIK TURİZMİ SÜREÇ PLANLAMA


Eğer sağlık turizmi alanında daha aktif olmak istiyorsanız, bunun için gerekli olan tüm ihtiyaçları belirliyor ve planlıyoruz. Sürecin başından itibaren doğru sosyal medya kullanımı, Web sitesi desteği, doğru görsel ve doğru hedef ülkelerle hedeflerinize ulaşmanızda rehberlik hizmeti veriyoruz.

CALL CENTER VE SATIŞ DANIŞMANLIĞI


Sizi başvuran danışanlara en doğru ve hedef odaklı hizmet için Call Center çalışmalarını, script hazırlanması, doğru temsilci seçimi, satış ve planlama stratejilerini planlıyor hayata geçirirken yanınızda oluyoruz.

Call Center ve Satış Danışmanlığı
Klinik İşleyiş ve İş Geliştirme Rehberliği

KLİNİK İŞLEYİŞ VE İŞ GELİŞTİRME REHBERLİĞİ


*Doğru planlanmış organizasyon şeması,

*Görev Tanımları ve İşleyiş Prosedürleri,

*Hasta memnuniyetini arttırmaya yönelik yaklaşımlar,

*Mutlu ve aidiyeti yüksek personel kadrosu için ihtiyaçların belirlenmesi,

*Performans Sistemleri,

*Satın alma Süreçleri,

*Sözleşme Danışmanlığı,

*Düzenleyici, Önleyici Faaliyetler,

*Sosyal Medya, Web sitesi ve Dijital Reklam Danışmanlığı,

*Cihaz ve Medikal Malzeme Temini,

*Gizli Müşteri,

*Haftalık, Aylı ve Yıllık raporlama süreçlerinin oluşturulması ve değerlendirilmesi ile iş geliştirme stratejilerinin oluşturulması.

 

KLİNİK AÇILIŞ SÜREÇLERİ


İnşaat ve mimari çalışmalardan başlayarak açılış günü ve ilk hasta alımına kadar olan süreçlerde gerekli tüm çalışmaların planlanması ve hayata geçirilmesi için sizinle yan yana çalışıyoruz.

Klinik Açılış Süreçleri
Say Danışmanlık | Hasta karşılama | Satış ve İkna yöntemleri | Data yönetimi ve verimli kullanımı | İletişim ve sorun çözme | Personel Seçme ve Yerleştirme Eğitimi | Temizlik Personeli Eğitimi

EĞİTİMLER


*Hasta karşılama

*Satış ve İkna yöntemleri

*Data yönetimi ve verimli kullanımı

*İletişim ve sorun çözme

*Personel Seçme ve Yerleştirme Eğitimi,

*Temizlik Personeli Eğitimi