SAY Klinik Danışmanlık | İnsan Gücünüzü Önemseyin
İnsan Gücünüzü Önemseyin
1
post-template-default,single,single-post,postid-1,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

İnsan Gücünüzü Önemseyin

İnsan Gücünüzü Önemseyin

İnsan Gücünüzü Önemseyin

Tüm işletmelerde ortak amaç,  hasta memnuniyeti ile beraber gelen, fark yaratan hizmetler bütününü sunmak olmuştur. Bunun için, kliniğin veya muayenehanenin misafiri rahat ettiren estetik mimari tasarımını ve en iyi sonucu elde etmek için son teknoloji cihazları ve alanın da uzman tıbbı kadro oluşumu önemsenmektedir.

 

Peki tüm bunların yanında çalışan memnuniyeti için ne yapıyoruz?

Bir işletmenin en büyük sermayesi ve değeri insan gücüdür. Şayet ortak akılla oluşturulmuş işletme kültürünü oluşturmadıysanız ve bunu tüm yol arkadaşlarınıza anlaşılır ve örnek teşkil edecek davranış ve tutumla yansıtmadıysanız, bu yol arkadaşlarınız da içeriği anlaşılmamış, mecburi ezberletilmiş bir duygu/davranış bütünü olarak gelecektir.

Şayet farklı sebeplerle ekibinizi empati ile dinlemez veya bir araya gelmezseniz çalışan memnuniyetini ölçme şansınız da ne yazık ki olmayacaktır. Her branşta eğitimler hem bir araya gelmeniz hem de yol arkadaşlarınızı değerli hissettirmeniz için en verimli yöntemdir. Bilgiyi güncellediğiniz, beyin fırtınası yapabildiğiniz ve işi geliştirecek fikirleri, uygulayanlardan duyabileceğiniz eşsiz platformlar oluşturmanıza sebep olur.

 

İş verenler ya da yöneticiler olarak şunu asla unutmamamız gerekir. Hizmet verdiğimiz misafirlerimiz deneyimleri sonrasında duvarınızın rengini, tıbbi cihazınızın markasını hatırlamayacaklardır. Misafirlerinizde, karşılama kadronuzun tebessümü, satış temsilcinizin her soruya cevap verebilen ve güven kazandıran bilgi donanımı, tıbbi kadronuzun ilgisi ve tecrübesi kalacaktır. İnsana dokunmayı, empatiyi, eğitimleri ıskalamayın.